Iesaku: raidījums “Atrasts internetā”


Foto: Ekrānuzņēmums

Šķiet, ka pateicoties kādam Ingas Gailītes ierakstam Tviterī, atklāju, ka YouTube.com vietnē pieejams tāds kvalitatīvs un saistošs raidījums par aktualitātēm internetā kā “Atrasts internetā”.

Pirmais raidījuma video tika publicēts 2012. gada 16. februārī, – ar milzīgu skatītāju skaitu raidījums gan nevar lepoties, bet domāju, ka tā tas ir tikai pagaidām. Raidījuma vadītāja Vita Bērziņa ir atjautīga, jautra un nav ne miņas no ierastā raidījumu vadītāju stīvuma. Varbūt man kā kultūras mīļotājam būtu jāiebilst par vadītājas valodas bagāžu, kas ir pilna ar žargoniem, anglicismiem un svešvārdiem, – tomēr ir tieši pretēji un mani šis dabiskums pat valdzina.

Par ko ir raidījums? Par visu, kas atrasts internetā, – par bildinājumiem internetā, jaunām aplikācijām, smieklīgiem videoklipiem, jaunām programmām, par cenzūru internetā, smieklīgiem notikumiem un arī nopietni notikumi šajā raidījumā tiek pasniegti mazliet nenopietnā mērcē.

“Atrasts internetā” priecē savus skatītājus arī ar intervijām, kurās izjautā internetā ievērojamas personības, – man personīgi ļoti patīk intervija ar modes blogeri, žurnāla “Deko” redaktori, žurnālisti Agnesi Kleinu.

Raidījums iznāk divreiz nedēļā un ir 5-7 minūtes garš. Pagaidām pieejamas 23. sērijas, – (vienas dienas laikā noskatījos visas). Paspēju gan izsmieties par visādām interneta muļķībām, gan arī plānotājā ierakstīju dažu interneta vietņu adreses un piefiksēju arī dažas saistošas fīčas.

Iesaku tiem, kuriem patīk tehnoloģiju un interneta jaunumi, kā arī tiem, kuri ar humora izjūtu ir uz Tu.

Te arī pagaidām jaunākais “Atrasts internetā” video:

Advertisements

7 comments

    1. Cik noprotu, tad pazīsti Vitu personīgi?
      Man viņa patīk, – tāda dabiska, ar interesi var skatīties kaut vai tikai to kā viņa pasniedz ziņas. + Man arī prieks, ka man Inga Gailīte šo raidījumu atklāja, – saistošs raidījums ar augstu kvalitātes līmeni. (Atļaušos pat teikt, ka “Atrasts internetā” pārtrumpo lielāko daļu TV raidījumu.)

      Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s