Mazliet par filmu, kuru šogad gaidu visvairāk + traileris


Pirms pieciem mēnešiem izlasīju grāmatu, kura mani tā aizrāva, ka līdz pat šai dienai saucu to par savu mīļāko jauniešiem domāto grāmatu. Šķiet, ka arī pietiekami bieži izmantoju citātus no grāmatas un pāris mēnešus pat apsvēru domu, ka vajadzētu vienu citātu iemūžināt sev uz ādas. Protams, gandrīz visas lieliskas grāmatas tiek ekranizētas un nu pienācis brīdis, kad manam apbrīnas objektam, – grāmatai “The Perks of Being a Wallflower”, – iznācis filmas traileris. 

Aktieru izvēle filmai šķiet vairāk kā tikai veiksmīga, – Logans Lermans vizuāli ir tieši tāds, kādu biju iztēlojies galveno varoni Čārliju, Emma Vatsone filmā atveido Semu, meiteni, kurā Čārlijs iemīlas un aktieris Ezra Millers atveido Patriku, – Semas brāli un Čārlija draugu.

Filmu veidojis grāmatas autors Stīvens Čbovskis, – viņš ir gan idejas autors, gan scenārija autors, gan arī režisors. Tāpēc nešaubos, ka filma būs tieši tikpat kvalitatīva un baudāma kā grāmata. Tiesa, – filma uz kinoteātru ekrāniem nonāks tikai rudenī, tāpēc vēl ir pietiekami daudz laika, lai paspētu izlasīt arī grāmatu.

Ieteiktu katram jaunietim iepazīties ar “The Perks of Being a Wallflower” grāmatu vai/un filmu.

Te arī minētais filmas traileris:

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s