Lielisks pasākums aktīvajiem un sportiskajiem


Jau 65. gadu visi sportisti un interesenti pulcēsies Ogres novada Meņģeles pagastā, kur 11. augustā norisināsies Sporta svētki. 

Meņģeles sporta svētku programma ir veidota ļoti daudzpusīga un apjomīga, lai katrs interesents varētu atrast sev ko piemērotu.
Bērniem līdz 15. gadu vecumam plānotie sporta veidi ir vieglatlētika (tāllēkšana, 60m skrējiens), skrējiens apkārt Zvanu ezeram un netradicionālie sporta veidi (šķīvīšu mešana pāros un šautriņas). Savukārt, dalībniekiem vecuma posmā no 16.g. un vecākiem būs iespēja piedalīties gan individuālajās disciplīnās, piemēram, vieglatlētika, šautriņas, skrējiens apkārt Zvanu ezeram, lingas mešana, gan komandu spēlēs, piemēram, futbols, volejbols, Vīru siena, tūrisma stafete un A pastaigā. Bet pašiem mazākajiem apmeklētājiem paredzētas dažādas rotaļas un atrakcijas.
Pasākuma sākums plkst. 10:00, reģistrācija jau no plkst. 9:00, bet apbalvošana plkst. 21:00.

Pasākuma laikā bez sportiskām aktivitātēm varēs iemūžināt sevi interesantā foto stūrī vai visi kopā varēs aizpildīt lielizmēra karti, kā arī Meņģeles Tautas nama izstāžu zālē varēs apskatīt izstādi, kas veltīta 65. sporta svētkiem.

Galvenie sporta svētku organizatori ir Meņģeles pagasta pārvalde, bet lielu ieguldījumu sporta svētku tradīciju uzturēšanā sniegusi arī Ogres novada pašvaldība.

Šogad par atbalstu sporta svētkiem būs parūpējušies vairāki atbalstītāji. Piemēram, Tūrisma stafete notiks sadarbībā ar peintbola parku Pif Paf, labākie šautriņu metēji cīnīsies par ieejas kartēm uz Baltijā grandiozāko mācību gada atklāšanas svētkiem „Studentu paradīze”, bet Vīru sienu stiprinās klubs Četri balti krekli. A pastaigā pirmās vietas ieguvēji varēs laimēt lidojumus Aerodium, bet Spēka vīri enerģiju smelies no Red Bull. Pašus mazākos un bērnus līdz 15. gadu vecuma lutinās Fazer saldumi. Starp atbalstītājiem jāmin arī BNC drošības sitēma, S print baltic, Grower`s Cup, Alandeko, Kārums, Tilbe un veikals Līgotnes. Savukārt slāpes sportisti varēs veldzēt kopā ar Zaķumuižas ūdeni.

Vakarā plkst. 22:00 visi sportisti un interesenti aicināti uz balli, kur spēles grupa „Brenču muzikanti”. Ieeja ballē 2Ls, ar dalībnieka karti ieeja bez maksas.

Uz tikšanos Meņģelē!

Sekot līdzi Meņģeles sporta svētku jaunumiem var arī sociālajos tīklos draugiem.lv (domubiedru grupā Meņģeles 65. sporta svētki vai sadaļā pasākumi) un YouTube (mengelessportasvetki). Papildu informācija par Meņģeles sporta svētkiem ir pieejama interneta mājas lapā http://www.mengele.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s