Roulingas romāns pārtaps detektīvseriālā


Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Ja agrāk Dž. K. Roulinga nebija īpaši aktīva sociālo portālu lietotāja, tad tagad nevienam vairs nerada pārsteigumu tas, ka slavenā rakstniece ne tikai komunicē ar saviem faniem mikroblogu vietnē Twitter, bet arī paziņo jaunāko informāciju par esošajiem un topošajiem darbiem, izmantojot sociālos portālus. Šā gada 10. decembrī Roulinga paziņoja lieliskus jaunumus Roberta Golbraita (rakstnieces pseidonīms) faniem. 

Vakar, 10. decembrī, izmantojot savu mikroblogu vietnes Twitter kontu, pasaulslavenā britu rakstniece Dž. K. Roulinga paziņoja, ka Roberta Golbraita pirmais romāns The Cuckoo’s Calling par kolorīto detektīvu Kormoranu Straiku tiks iemūžināts kustīgajās bildēs seriāla formātā. Jau zināms, ka seriālu demonstrēs Lielbritānijas telekanāls BBC One. Sīkāku ziņu pašlaik nav!

Foto: Roulingas 10. decembra Twitter ieraksts

Foto: Roulingas 10. decembra Twitter ieraksts

Jau iepriekš tika ziņots, ka arī Roulingas pirmais pēc-Poteriādes romāns “Nejaušā vakance” tiks ekranizēts un demonstrēts telekanālā BBC kā miniseriāls. Nu zināms, ka “Nejaušās vakances” seriāla pirmizrāde būs jau 2015. gada februārī.

Advertisements

3 comments

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s