Grāmatu blogeri iesaka


Foto: citāti pie grāmatām no Sisyphus un Burtnīcas blogiem, kā arī no mana bloga.

Foto: citāti pie grāmatām no Sisyphus un Burtnīcas blogiem, kā arī no mana bloga.

Šodien, apmeklējot Jāņa Rozes Stirnu ielas grāmatnīcu, mani sagaidīja patīkams pārsteigums, jo daudzas grāmatas rotāja “Grāmatu blogeri iesaka” lapiņas, kurām klāt pievienoti citāti no grāmatu blogeru atsauksmēm. Vienu grāmatu (Nīla Geimena “Par laimi, piens…”) rotāja arī citāts no manas atsauksmes par šo grāmatu. 

Manuprāt, šādas idejas realizēšana ir apsveicama, jo lielākā vai mazākā mērā grāmatu blogeri palīdz lasītājiem izdarīt izvēli – pirkt/nepirkt, lasīt/nelasīt kādu grāmatu, kas it kā vilina, bet tajā pašā laikā rada arī šaubas, jo nevar taču par grāmatu spriest tikai pēc tās vāka noformējuma un apraksta uz aizmugurējā vāka. Turklāt tagad ar blogeru rakstīto varēs iepazīties arī cilvēki, kas blogus nelasa vai nelieto internetu.

 

Foto: citāti pie grāmatām no Baltā Runča, Durvjupeles, Norelles un Asmo blogiem.

Foto: citāti pie grāmatām no Baltā Runča, Durvjupeles, Norelles un Asmo blogiem.

Advertisements

28 comments

  1. Es tikai Stirnu JR apmeklēju, tāpēc par citām nezinu, bet pieļauju, ka šādas kartītes atrodamas visās JR grāmatnīcās.
   Man arī šis bija ļoti patīkams pārsteigums – katrā ziņā ceru, ka šī tradīcija tiks turpināta. Un ceru, ka fragmentus no blogeru atsauksmēm sāks drukāt arī grāmatās. 🙂

   Like

  1. Es arī pamanīju gan to, ka JR sagataves ietvītoja, gan to, ka Tu tādu ierosinājumu izteici. 🙂 Prieks, ka ir dzirdīgas ausis un grāmatnīcu/izdevniecību darbinieki šādas idejas realizē.
   Atceros, ka sen atpakaļ – pirms kādiem 3-4 gadiem Zvaigzne pie Tobija Lolnesa grāmatām izvietoja manas atsauksmes pilnā garumā. Žēl, ka Zvaigzne šo tradīciju neturpināja, jo būtu patīkami redzēt blogeru ieteikto visās grāmatnīcās un regulāri.

   Like

 1. Šī ir forša ideja 🙂 Reizēm vien atliek pabrīnīties, cik ilgam laikam jāpaiet, lai elementāras idejas ienāktu prātā tiem, kam tās bija jārealizē jau pirms pāris gadiem. Varam rīkot slepenās zīmīšu medības (fočēšanas aizlieguma dēļ) 🙂

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s