Franko atveidos galveno lomu Kinga romāna ekranizācijā


Foto: aktieris Džeimss Franko

Foto: aktieris Džeimss Franko

Šī mēneša sākumā tika paziņots, ka gaidāmajā Stīvena Kinga romāna “11/22/63” ekranizācijā galveno lomu atveidos neviens cits kā Džeimss Franko. 

Foto: grāmatas latviskotā izdevuma vāciņš

Foto: grāmatas latviskotā izdevuma vāciņš

2011. gadā izdotajā Stīvena Kinga dižpārdoklī stāstīts par angļu valodas skolotāju Džeiku Epingu, kurš, pateicoties kāda skolēna domrakstam un krodzinieka atklātam noslēpumam, atgriežas pagātnē – precīzāk, 1958. gadā, lai satiktu Lī Hārviju Osvaldu un novērstu plānoto Amerikas prezidenta Džona Kenedija slepkavību.

Romāna ekranizācija tiks iemūžināta mini-seriālā, kurš būs veselas deviņas stundas garš. (Ņemot vērā, ka parasti seriālu sērijas ir vidēji 40-45 minūtes garas, tad pieļauju, ka seriāls sastāvēs no 12-13 sērijām, bet, iespējams, tiks izvēlēts nestandarta sērijas garums.) Seriāla producenti būs Dž. Dž. Abramss un pats Stīvens Kings, bet scenārija autore būs Bridžita Kārpentere. Džeika Epinga lomu seriālā atveidos “Zelta globusa” laureāts un Oskaram nominētais aktieris Džeimss Franko.

Starp citu, drīzumā izdevniecība Zvaigzne ABC izdos Kinga grāmatas “11/22/63” tulkojumu latviešu valodā – “22.11.1963”, tāpēc katram būs iespēja līdz seriāla nonākšanai uz ekrāniem izlasīt arī grāmatas latviskoto versiju, lai sagatavotos pilnvērtīgai seriāla baudīšanai. (Seriāla pirmizrādes datums vēl nav noteikts: žurnāla FHM februāra numurā teikts, ka pirmizrāde gaidāma 2015. gada laikā, bet IMDb pieejamā informācija liecina, ka pirmizrāde notiks tikai 2016. gadā.)

Advertisements

One comment

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s