“Muļķu prinča” konkursa rezultāti


Lai viss būtu godīgi, izlozi iemūžināju video, tāpat, kā to izdarīja blogere Marī

Apsveicu Santu Samael! Nosūtīšu Tev vēstuli Facebook, lai vienotos par balvas saņemšanu. Liels paldies visiem, kas piedalījās, kā arī milzīgs paldies izdevniecībai Prometejs un autoram Markam Lorensam par lieliskās balvas piešķiršanu!

Advertisements

4 comments

  1. Zini, bija diezgan traki, jo pāris reizes pateicu nevis “Muļķu Princis”, bet “Muļķu zelts”, tāpēc pāris reizes tālāk par ievadu netiku, bet tad video pusē aizmirsu, ko tālāk teikt. Ar ceturto piegājienu tiku arī līdz pašai izlozei. 😀 Vispār labprāt vlogotu, ja man būtu kvalitatīvāka kamera un iemaņas video apstrādē.

   Like

   1. Tās ir atrunas 🙂 Man nav kvalitatīva kamera (protams, gribētos) un iemaņas video apstrādē līdzīgas nullei. Esmu atradusi primitīvu programmu, kur apgriezt galus un salipināt fragmentus, bet labprāt atrastu ko labāku, ja vien būtu laiks rakņāties un meklēt info. Varu ieteikt divas lietas: 1) parūpējies, lai esi ar seju pret gaismas avotu, 2) uzmet uz papīra scenāriju.

    Like

    1. Tā jau ir, jo esmu skatījies pasaulē populāru vlogeru pirmos video – piemēram, Konoram Frantam, kuram aprīlī iznāks pirmā grāmata, pirmie video bija diezgan traģiskā kvalitātē. Galvenais jau ir labs saturs.
     Katrā ziņā par vlogošanu vēl padomāšu, jo reizēm gribas publicēt kādu atsauksmi, bet slinkums rakstīt vai vienkārši nav pāris stundu brīva laika, lai uzrakstītu.

     Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s