Atrasts aktieris Roulingas romāna ekranizācijai


Foto: Aktieris Edijs Redmeins

Foto: Aktieris Edijs Redmeins

Jau 2013. gadā blogā rakstīju par to, ka britu rakstnieces Dž. K. Roulingas darbs Fantastic Beasts and Where to Find Them tiks ekranizēts un filmas scenārija autore būs pati Roulinga. Šī Poteriādes spinoff filma kinoteātros nonāks 2016. gada 18. novembrī un pavisam nesen izskanējušas baumas, ka beidzot atrasts arī galvenās lomas atveidotājs. 

Galvenais pretendents uz maģisko būtņu pētnieka Newt Scamander lomu ir izcilais Tony Award un Oskara balvu ieguvējs Edijs Redmeins, kurš kino mīļotājiem zināms no tādām filmām kā “7 dienas un naktis ar Merilinu Monro”, “Nožēlojamie” un “Teorija par visu”. Par Stīvena Hokinga lomu filmā “Teorija par visu” Redmeins šogad saņēma Oskara statueti kā labākais aktieris. Pagaidām gan ziņa par aktiera dalību Roulingas grāmatas ekranizācijā nav oficiāla un Redmeins piedāvājumu nav apstiprinājis, bet ir pamats domāt, ka tieši šis angļu aktieris būs tas, kurš atveidos galveno lomu Poteriādes spinoff filmā.

Iepriekš klīda baumas, ka uz galveno lomu pretendē kāds cits britu aktieris – seriāla In The Flesh zvaigzne Lūks Ņūberijs, bet oficiāli šīs ziņas tā arī netika apstiprinātas.

Jau tuvākajā laikā varam gaidīt paziņojumu no The Warner Brothers par to, ka Redmeins apstiprināts lomai šajā filmā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s