Jaunumi par gaidāmo Roulingas romānu


Foto: Grāmatas vāka noformējumi amerikāņu un angļu izdevumiem.

Foto: Grāmatas vāku noformējumi amerikāņu un angļu izdevumiem

Jau tad, kad pie lasītājiem pagājušā gadā nonāca Roberta Golbraita aka Dž. K. Roulingas jaunākais romāns The Silkworm, bija skaidrs, ka ar to privātdetektīva Straika piedzīvojumi nebeigsies, jo autore nāca klajā ar paziņojumu, ka šī detektīvromānu sērija sastāvēs no vismaz septiņām grāmatām. 

Trešā Straika sērijas romāna nosaukums būs Career of Evil un tas pie lasītājiem Lielbritānijā nonāks šā gada 22. oktobrī, bet pie lasītājiem Amerikā jau 20. oktobrī. Fakts, ka autores dzimtenē lasītāji pie grāmatas tiks divas dienas vēlāk nekā amerikāņi, pārsteidz daudzus Roulingas fanus, tomēr tā lēmusi Little, Brown izdevniecība un grāmatas izdošanas datumus nav plānots mainīt.

Romāns sāksies ar to, ka privātdetektīva Straika asistente Robina saņems sūtījumu, kurā atradīsies kādas sievietes kāja. Straiku šī sūtījuma saturs pārsteigs mazāk nekā viņa asistenti, tomēr tas nemazinās privātdetektīva satraukumu. Straika pagātnē ir tikai četri cilvēki, kas varētu būt atbildīgi par šo sūtījumu, un viņi visi ir pietiekami brutāli, lai ko tādu būtu spējīgi paveikt.

Policija veltīs uzmanību tikai vienam aizdomās turamajam, kuru Straiks neuzskatīs par vainīgu, tāpēc privātdetektīvs kopā ar savu asistenti ņems izmeklēšanas grožus savās rokās un centīsies izpētīt aizdomās turamo tumšās dzīves, lai atrastu vainīgo. Notiks vēl vairāki šausminoši noziegumi un diviem aizdomās turamajiem atvēlētais laiks strauji aiztecēs.

Izklausās intriģējoši, vai ne?! Lai šo intrigu atrisinātu, atliek sagaidīt rudeni, kad varēs ķerties klāt Career of Evil lasīšanai.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s