Jaunumi par ilustrēto Harija Potera grāmatu


Foto: Drīzumā gaidāmās grāmatas vāks.

Foto: Drīzumā gaidāmās grāmatas vāks.

Jau šī gada 6. oktobrī, pateicoties Bloomsbury un Scholastic izdevniecībām, pie lasītājiem nonāks pilnībā ilustrēta grāmatas Harry Potter and the Philosopher’s Stone (“Harijs Poters un Filozofu akmens”) versija, kuras ilustrāciju autors ir mākslinieks Džims Kejs, kas šim darbam ķēries klāt ar īpašu rūpību. 

Tiem, kas ar nepacietību gaida, kad grāmata nonāks viņu rokās, abas izdevniecības piedāvā aplūkot divus jaunus Džima Keja zīmējumus, kā arī ļauj ieskatīties pa atslēgas caurumu grāmatas ilustrāciju tapšanas procesā.

Video, kurā Džims Kejs stāsta par ilustrāciju tapšanas procesu.

Advertisements

16 comments

   1. Man mīļākā ir ”Askabanas gūsteknis”, jo tur parādās Siriuss. Viņš bija mans mīļākais varonis un man asara nobira, kad es lasīju par viņa nāvi.
    Es domāju, ka daudzi pirks šo grāmatu, jo fanu pasaulē ir ļoti daudz un šī grāmata lieliski papildinātu kolekciju 🙂

    Like

 1. Noteikti būs šī jāaplūko tuvāk, kad iznāks. Būtu forši, ja tā izrādītos grafiskā novele ar visu no tā izrietošo sižetu. Cena izskatās diezgan augsta, bet patiktos kaut ko skaistu ielikt plauktā blakus desmitiem reižu pārlasītajai sērijai. Grūti būt Potera fanei – bērnība beigusies, nekā jauna nav, jāņem tas, ko vēl var dabūt 😀

  Like

  1. Piekrītu, ka grūti būt Potera fanam. 😀
   Es arī gribētu, lai tā ir grafiskā novele, jo tad tiešām tas būtu kas jauns, jo ilustrētas pasaku grāmatas formāts nebūtu īsti tas, ko vairums no šī darba gaida.
   Cena augsta, tieši tāpēc ceru, ka izdos jaunu grāmatu ik pēc gada. 😀 Tad var paspēt iekrāt naudu jaunām grāmatām. Reāli kādi 200-300€ par ilustrēto grāmatu sēriju sanāks izdot.

   Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s