2015. gada “X-Faktora” prognozes


Foto no kreisās: Nikolass Grimšovs, Rita Ora, Šerila Fernandesa-Versini, Saimons Kauels.

Foto no kreisās: Nikolass Grimšovs, Rita Ora, Šerila Fernandesa-Versini, Saimons Kauels.

Pēdējos trīs gadus esmu aktīvi sekojis līdzi britu šovam “X-Faktors”, kā arī katru gadu esmu centies prognozēt, kurš tad plūks uzvaras laurus, iegūstot vērtīgu līgumu ar ierakstu kompāniju. Divus gadus uzvarētāju prognozēju veiksmīgi, bet pagājušā gadā pat neiedomājos, ka varētu uzvarēt Bens, kurš šovā neizcēlās ar neko īpašu. Kurš tad varētu uzvarēt šajā šovā šogad?

Foto no kreisās: Bupsija, Antons un Makss.

Foto no kreisās: Bupsija, Antons un Makss.

Saimons Kauels neizrādīja nekādu sajūsmu, kad uzzināja, ka arī šogad viņam nāksies būt mentoram dalībniekiem, kas vecāki par 25 gadiem, un viņu ir viegli saprast, jo šī kategorija šogad, manuprāt, ir visvājākā. Buspija ir harismātiska, bet redzu viņu kā izklaidētāju, ne dziedātāju; Antonam ir spēcīga balss, bet kaut kas viņā atgrūž; pieļauju, ka Makss varētu būt tumšais zirdziņš Saimona kategorijā.

Foto no augšas: 4th Impact, Alien Uncovered, Reggie n Bollie.

Foto no augšas: 4th Impact, Alien Uncovered, Reggie n Bollie.

Šerilas kategorijā ir divas ļoti spēcīgas meiteņu grupas un viens duets, kurš atgādina sliktu joku, ne muzikālo projektu, kas būtu spējīgs pārdot ierakstus. 4th Impact meitenēm piemīt milzīga harisma, bet Alien Uncovered piemīt unikāls skatuves tēls un arī viņu priekšnesumi ir nostrādāti, tomēr vokāli meiteņu sniegums brīžiem šķiet ausīm nedraudzīgs. Pieļauju, ka meitenes varētu tikt tālu, bet uzvaras laurus neviena no grupām neplūks.

Foto no kreisās: Meisons, Če, Šons.

Foto no kreisās: Meisons, Če, Šons.

Biju vīlies, kad Nikolass savam TOP3 izvēlējās augstprātīgo Meisonu, bet ārpus strīpas atstāja Džošu, kurš atlases kārtās pierādīja, ka ir apveltīts gan ar spēcīgu vokālu, gan harismu. Tomēr jāatzīst, ka Meisona balss, kas atgādina Džastina Timberleika vokālu, ir ausīm tīkama, tomēr harismas trūkuma dēļ viņš noteikti neuzvarēs. Če ir vokāli ārkārtīgi spēcīgs, bet neredzu viņā neko unikālu. Šons Mailijs Mūrs dzied gluži kā Fredijs Merkūrijs, bet viņa izskats ir ārkārtīgi dīvains: trenēts ķermenis, skūta galva, lūpu krāsa, auskari, kleitas ar dziļiem šķēlumiem un kurpes uz augstiem papēžiem. Kaut kas starp vīrieti un sievieti, bet, ja neskatās uz bildi, tad jāatzīst, ka vokāls ir patīkams un labprāt klausītos viņa dziesmas radio, bet mūzikas videoklipus gan viņam ieteiktu neizdot. Šons noteikti ieņems augstu vietu konkursā, bet, pateicoties ekscentriskajam izskatam, diez vai plūks uzvaras laurus, kaut gan pieļauju, ka brīnumainā kārtā viņš varētu arī uzvarēt.

Foto no kreisās: Luisa, Lorena un Kira.

Foto no kreisās: Luisa, Lorena un Kira.

Bukmeikeri prognozē, ka šogad uzvaras laurus Ritas Oras komandai atnesīs Luisa Džonsona, kura apveltīta ar spēcīgu vokālu un kautrību, kas skatītājiem patīk. Lorena un Kira man nešķiet nekas īpašs – pieļauju, ka meitenes netiks līdz finālam, ļaujot Ritai veltīt visu savu uzmanību Luisai, kura noteikti tiks līdz finālam, kā arī, visticamākais, iegūs šova galveno balvu. Nedaudz žēl, ka Rita savā meiteņu komandā neiekļāva Moniku, kura šovam būtu piešķīrusi nedaudz alternatīvu garšu.

Izskanējušas baumas, ka arī šogad kāds no atsijātajiem dalībniekiem atgriezīsies šovā kā wildcard – pieļauju, ka varētu atgriezties Monika vai Džoss. Viņu atgriešanās šovā varētu ievērojami pamainīt prognozes, jo Monika un Džošs iemantojuši patiešām milzīgas skatītāju simpātijas. (Džoša atlases video skatīts vairāk nekā 25 miljonus reižu!)

Un kurš ir Tavs 2015. gada britu “X-Faktora”favorīts?

Advertisements

6 comments

 1. Es kaut kā piemirsu sekot tālāk par arēnas atlasēm 😀 Un tagad, redzot, kas ticis līdz live…man liekas, ka neviens no tiem, kas man patika arēnas atlasēs. Vismaz pēc sejām neviens neliekas pazīstams. Nav ticis ne tas čalis, kas mani saraudināja, ne tāda simpātiskā, tumšādainā sieviete(laikam sauca Dženifera…), pat ne tā viena grupa, kas man patika 😀
  Un atkal Moniku nepaņēma tālāk? Nopietni?

  Like

  1. Tevi droši vien Džošs saraudināja – arī biju pārsteigts, ka viņš netika tālāk. 😦 Un domāju, ka arī Monika 100% tiks.
   Man patīk Bupsija, bet tikai kā personība un šovmene, ne kā dziedātāja.
   Un Šona balss ir episka, bet tas vizuālais tēls ir vairāk kā dīvains. 😀
   Šogad būs interesants šovs, bet es ļoti ceru, ka būs wildcard. Ir vērts šogad skatīties – noteikti būs interesantāk nekā pirms gada.

   Like

 2. Biju ļoti pārsteigta par Nika izvēli tālāk virzīt Meisonu – manuprāt, viņu atsijās jau pirmajā, nu varbūt otrajā live shows raidījumā, bet tālāk viņš netiks 100%. Publika viņu nemīl. Tas kā Meisons izturējās six chair challenge – tas vien jau pierāda, ka viņa attieksme ir bērnišķīga un X-faktors īstenībā viņam nav vajadzīgs. Biju domājusi, ka Niks ņems Benu vai Džošu, mani gan Džošs atstāj vienaldzīgu, drīzāk patīk Bena balss, kaut gan pats kā personība tāds pabāls.
  Par over kategoriju piekrītu Tevis rakstītajam, man visvairāk simpatizē Makss, domāju, ka viņš iegūs nedalītas publikas simpātijas, ja spēs izcelties ar priekšnesumiem (šķiet publika viņu aizstāv daļēji tāpēc, ka Saimons bija rupjš pret Maksu, fui, tas bija riebīgi). Dženifera noteikti būs viena no wild card dalībniekiem. Ārkārtīgi patīk viņas enerģiskums un balss.
  No meitenēm man patīk Lorena, bet viņai ir tāda nesavāktības aura. Ja viņai izdosies izvēlēties pareizo muzikālo virzienu nevis tipisko pop, tad varētu sanākt kas interesants.
  Uzvarētājus gan šobrīd neuzņemšos prognozēt – man domāt, ka tad, kad dalībnieki beidzot nokļūs uz skatuves live šovos, tad varēs redzēt, kurš uz ko spējīgs.

  Like

  1. O jā, Dženifera man arī ļoti patika – viņas balsī varētu klausīties vēl un vēl. Ārkārtīgi patīk tā gospeļu pieskaņa viņas dziedāšanas stilā. Tagad klausos atkārtoti viņas priekšnesumus un domāju, kā gan viņa varēja palikt ārpus strīpas.
   Saimons māk strādāt ar dziedātājiem – domāju, ka arī no Maksa laukā dabūs visu to labāko.
   Lorenai skaista balss, bet pagaidām neredzu viņā neko īpašu, bet, kā jau teici – live šovos visu varēs labāk redzēt.
   Mani nedaudz kaitina, ka katru gadu ir tikai popa dziedātāji, bet nepaņem neko alternatīvo, jo tieši tas šovā pietrūkst.
   Pagājušā gadā domāju, ka uzvarēs Pols, bet kaut kas tur nenostrādāja.

   Like

   1. Jā, popa izpildītāji visur apkārt ka biezs, gribas kaut ko citādāku, tāpēc ceru ka mani favorīti netiks padarīti par tipiskiem popdziedātājiem. Par Šonu es nezinu ko domāt, vai viņš vispār ir īstajā kategorijā? 🙂 – balss protams ir un vēl kāda, bet nu vizuālais skats omulību neiedveš- kaut gan kā skatuves tēls kāpēc ne? Piemēri nav tālu jāmeklē-tā pati Verka Serdjučka, ha. Katrā ziņā būs interesanta sezona.

    Like

    1. Es tieši par Šonu atlasēs domāju – nez kurā kategorijā viņu ieliks?! 😀 Bet pāc miesasbūves viņš ir ļoti vīrišķīgs, tik tas ģērbšanās stils ir neizprotams.
     Tikai Serdjučka ir tāds kā humora projekts, bet Šona balss ir piemērota nopietniem mūzikas projektiem – kā jau teicu, bez bildes es viņa balsī labprāt klausos. Patika viņa sniegums judges houses posmā.

     Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s