Roulinga raksta jaunu bērnu grāmatu


tdy_jkrowling_141025Viesojoties BBC Radio 2 raidījumā Drivetime Show, Dž. K. Roulinga raidījuma vadītājam Saimonam Majo stāstīja gan par saspringto darba grafiku, strādājot pie grāmatu ekranizācijām un Poteriādes teātra izrādes, gan par nākotnes plāniem, kuros ietilpst arī jaunas bērnu grāmatas izdošana. 

“Man ir ideja bērnu grāmatai, patiesībā jau esmu uzrakstījusi daļu no bērnu grāmatas, kura man pašai patiešām patīk, tāpēc es noteikti gatavojos to pabeigt. Būs vēl viena bērnu grāmata.” Roulinga intervijā izteikusies nepārprotami, tāpēc tas ir tikai laika jautājums, kad šī grāmata nonāks pie lasītājiem.

Ar konkrētiem grāmatas izdošanas datumiem Roulinga gan lieki nemētājās, jo atzina, ka viņai šis ir ārkārtīgi saspringts laiks: rakstniece strādā pie Fantastic Beasts and Where to Find Them filmas scenārija; izmantojot Roberta Golbraita pseidonīmu, raksta kriminālromānus; gatavojas gaidāmajai Kormorana Straika piedzīvojumu ekranizācijai, kuru veidos telekanāls BBC; kā arī strādā pie teātra izrādes Harry Potter and the Cursed Child, kas pirmizrādi piedzīvos 2016. gadā.

Intervijā rakstniece atklāja, ka plāno sarakstīt vēl daudz grāmatu, jo viņai esot vesels lērums ideju, tāpēc viņu biedējot doma par nāvi, kas varētu iztraucēt viņas plānu realizāciju. Roulinga atzina, ka tā izpaužoties viņas pusmūža krīze – bažījoties par to, ka viņa varētu pamest šo pasauli, neuzrakstot visas grāmatas, kas ir viņas galvā.

Advertisements

2 comments

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s