10 latviešu Instagram konti, kuriem vērts sekot


Ideas-to-create-best-Instagram-biosNesen blogā rakstīju par 10 ārzemju Instagram kontiem, kuriem vērts sekot, tāpēc nolēmu, ka pienācis laiks padalīties arī ar 10 lieliskiem latviešu Instagram kontiem, kas kvalitātes ziņā neatpaliek no ārzemju Instagram slavenību kontiem. 

@liepininese Žurnāliste, kura publicē ne tikai ļoti skaistas bildes, bet arī piemeklē tām īsus, bet sentimentālus un iedvesmojošus stāstus.

Liepiņmājās pankūku un siera kūkas brančs

A post shared by Liepiņu Inese (@liepininese) on

 

@booksfordessert Protams, šajā kontā tikai par grāmatām – skaistas bildes un arī īsas atsauksmes.

 

@lindasvirtuve Linda ne tikai aktīvi blogo, bet arī publicē skaistas ēdienu bildes Instagram. Katrs ēdiens, kuru viņa pagatavo, ir kā mazs mākslas darbs.

 

@anda_karklina Ja ir kāds cilvēks, kurš ar bilžu palīdzību spēj iedvesmot citus, nododot viņiem pozitīvas emocijas, tad tā ir Anda.

Tūkstoš un vienas nakts pasakas lukturi, kas izgaismo ceļu sapņiem #LeicaCamera #LeicaPhotography #Morocco

A post shared by Anda Kārkliņa /Burbuļmeitene 🍾 (@anda_karklina) on

 

@monmeld Grafiskā dizainere, kura lielākoties publicē ļoti kārdinošas ēdienu bildes, bet starp tām reizēm ielaužas arī bildes ar dabu un dizaina lietām.

 

@ieva.cipruse Gribētos teikt, ka šis ir ne tikai ļoti pārdomāts un skaists Instagram konts, bet arī ārkārtīgi mīļš. Vērts ne tikai apskatīt bildes, bet arī izlasīt to aprakstus.

 

@brigitadambe Mode, dzīvesstils, ēdieni un skaistas lietas – viss pasniegts ļoti stilīgi un gaumīgi.

 

@aleksey.molodoy Šis konts, iespējams, šajā desmitniekā ir visneparastākais, jo tajā nav nekāda glamūra, bet kaislīgiem futbola faniem noteikti patiks, jo Aleksejs dalās ne tikai ar dažādām ar futbolu un sportu saistītām bildēm, bet arī ar ieteikumiem un dēku stāstiem.

С 74 летним дедушкой Мати в нашем спорт зале. Мати – один из главных мотиваторов всех посетителей имантской Атлетики. Энергичный дедушка 5-6 раз в неделю занимается спортом, умудряется и потренироваться и анекдоты да всевозможные истории из своей насыщенной жизни рассказать. Уроженец Берлина, он еще застал гаубицы в своем дворе весной 45ого. Вот что значит старая закалка! Ну а у меня сегодня получилась первая полноценная силовая тренировка за последний более чем год. Бодр, доволен, готов к новым свершениям!

A post shared by Молодой Инстаграм (@aleksey.molodoy) on

 

@martinskibilds Arhitektūra, vietas, lietas un skaisti dzīves mirkļi.

 

@jaija Piedzīvojumi un ceļojumi, turklāt priecē, ka Aija ceļo arī pa Latviju, radot glītas bildes, parādot to, ka arī mūsu pašu zemē ir daudz skaista, ko redzēt.

 

Komentāros padalies, kādi ir, Tavuprāt, saistošākie latviešu Instagram konti, kuriem Tu ieteiktu sekot?

Advertisements

10 comments

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s