Latviešu Instagram konti, kuriem vērts sekot: 2. daļa


galvena.instagram

Kad veidoju pirmo rakstu par latviešu Instagram kontiem, kuriem vērts sekot, bija grūti izvēlēties tikai 10, jo manas simpātijas bija iekarojuši vairāk nekā 20 latviešu Instagram konti, tāpēc nolēmu, ka loģisks solis būtu vismaz vēl viens radošāko latviešu Instagram kontu apkopojums. Šoreiz jums piedāvāju 10 patiešām izcilus latviešus un viņu Instagram kontus! 

@vxldis Valdis Tjuševs savā Instagram kontā publicē dažādas bildes, kurās redzama mode, spilgti kadri no ceļojumiem, skaisti ikdienas mirkļi, arhitektūra un daudz kas cits.

Birmingham canals

A post shared by valdis tjuševs (@vxldis) on

 

@absolut_ilze Skatoties Ilzes bildes, vienmēr atgriežos bērnībā – laikos, kad lauku darbi bija ikdiena. Šajā Instagram kontā daudz par lauku labumu audzēšanu, veselīgu dzīvesveidu, kā arī par smaga darba saldajiem augļiem.

Sveiciens valsts svētkos! Lai pie baltiem galdautiem sēžot, baltas domas un zaļi sapņi. 🙂

A post shared by Ilze Lipska (@absolut_ilze) on

 

@ieva_laguna Kas var būt labāks par Victoria’s Secret apakšveļas modeli?! Protams, inteliģenta un dabas skaistumu mīloša Victoria’s Secret modele! Ievas Lagūnas Instagram konts ir netipisks modelēm, jo tajā dominē ārkārtīgi skaistas dabasskatu bildes, kuras bieži tiek papildinātas ar iedvesmojošiem vēstījumiem.

Just a thought I wanted to mark down in my visual notebook.. And sometimes I really try to undetstand, how people choose rather to loose a good person, someone that got acknowledge the very insight of the soul and personality, someone that does show a true interest and curiosity, someone that once trusted totally with its own bare skin and soul… Someone that had the passion and hope for a better future for the both of them – once a team…. And that amazes me every time I have ended my relationship so far. With so much pain and suffering sometimes. But yet – very much needed and essential. And that is part of the very primary and basic..yet not so – evolution. Growth! And thats also part of growing up. Becoming an adult. A new phase. And if such relationship become stagnant or worse – detrimental, they shall rather be ended. For plenty of reasons. And there is nothing wrong – in my totally subjective opinion. There is a new, healthy, exciting chapter ahead of each of these two people once they have learned their lessons and each other, Life.. Grown! And transform. And that is freedom to me. And I wish we were able to respect one another more on this planet (including total strangers), appreciate one another for what has been shared and more to come in future and let each other move on with their own life. With deep gratitude and positive attitude towards one another and Life in all. And yet – so many people choose to part ways, not to care. To take such radical decisions. And for what? A hurt ego…? Fear? Misunderstanding? Anger?! It was beautiful once. And it still can… But have to let go and transform into a pure friendship. And that to me is priceless. Always will. And yet – I want to give up on the ideological idea of this ever happening. But there must be exceptions…! #poetsrock I do miss upstate NY. Too many thoughts rushing through my consciousness. 🎞🖋 #NewZealand #intothewild #Queenstown #onanothertimezone

A post shared by Ieva Laguna (@ieva_laguna) on

 

@viktorijabird Viktorijas Instagram konts piesaista ar mākslinieciskumu un radošumu, kas nereti iedvesmo arī viņas sekotājus.

Forever keeping flowers

A post shared by Viktorija (@viktorijabird) on

 

@soulofmeadow Sintija ir īsta pļavas dvēsele, kas dalās ar brīnišķīgām bildēm, kuras uzņemtas dabas maģijas piesātinātajās Latvijas pļavās.

 

@knipinska Brīnumskaistos un smalki veidotos Kni ziloņus noteikti ir redzējuši un apbrīnojuši daudzi no jums. Daiļā dzimuma pārstāves, aplūkojot Kni Instagram bildes, noteikti sāks domāt, ka arī viņām vajag ziloni. Iesākumam tādu, kas no polimērkeramikas.

 

@_ritvarslogins Ritvars ir tikai septiņpadsmit gadus vecs, bet tas, ko viņš dara virtuvē, nav tālu no Latvijas labāko restorānu pavāru veikuma. Ārkārtīgi talantīgs puisis, par kuru mēs noteikti dzirdēsim vēl ļoti daudz.

 

@vikaniska Vika ir māksliniece un fotogrāfe, kuras bildes bieži ir vienkāršas, bet vienlaicīgi arī vienkārši skaistas. Dzirkstoši dzīves mirkļi, kas priecē acis.

 

@liigariiga Katra Līgas publicētā bilde ir rūpīgi pārdomāta un ļoti gaumīga, turklāt bildēs, kas uzņemtas brīvā dabā, lieliski notverts dabas diženums un neaprakstāmais skaistums.

vien maz meln baznīciņ pie okeān. precamies?➰🏴〰

A post shared by LĪGA RĪGA (@liiga.riiga) on

 

@tommijss Brīnos, kāpēc Tomam nav vismaz 100 000 sekotāju, jo viņa publicētās bildes ir patiešām iespaidīgas – skaisti notverti mirkļi un bildes rūpīgi, bet vienlaicīgi gaumīgi un nepārspīlēti apstrādātas.

Man never made any material as resilent as the human spirit. / B.William

A post shared by Tom Sics (@tommijss) on

Advertisements

5 comments

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s